GRAN-PIK Liwocz GRAN-PIK Liwocz


 

 

.:. O firmie


PRODUKCJA

Spółka GRAN-PIK Liwocz jest producentem szerokiego asortymentu słodyczy. W naszej ofercie znajdują się pierniki, ciasteczka, precle, lizaki, karmelki, wafelki i galaretki. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe produkty na bazie własnych oryginalnych receptur.

TRADYCJA

GRAN-PIK Liwocz to połączenie dwóch zakładów produkcji cukierniczej. GRAN-PIK powstał w Brzozowie na bazie rodzinnej cukierni z wielopokoleniowymi tradycjami, a Zakład Produkcyjny Liwocz w Jaśle to ponad 60 lat doświadczeń w przemysłowej produkcji lizaków i karmelków. Spółka nadal się rozwija, a jej produkty cieszą się dużym zainteresowaniem.

JAKOŚĆ

Celem działania firmy jest produkcja najwyższej jakości wyrobów cukierniczych. Systematycznie modernizowany park maszynowy funkcjonuje w połączeniu z wysokimi umiejętnościami naszych pracowników. Spółka opracowała, wdrożyła i stale utrzymuje system kontroli bezpieczeństwa żywności HACCP, który został zatwierdzony przez urzędową kontrolę żywności.

DYSTRYBUCJA

Produkty GRAN-PIK Liwocz trafiają na rynek krajowy i wiele rynków zagranicznych. Spółka dostarcza słodycze do wybranych sieci handlowych i hurtowni na terenie całej Polski. Eksport stanowi ponad 30% całkowitej produkcji. Słodycze GRAN-PIK Liwocz docierają do odbiorców w ponad 40 krajach na 4 kontynentach.
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY