GRAN-PIK Liwocz GRAN-PIK Liwocz


 

 

.:. O firmie


PRODUKCJA

GRAN-PIK Liwocz zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiego asortymentu słodyczy (ponad 100 różnych wyrobów): pierników, biszkoptów, precli, a także lizaków i karmelków. Aby zaspokajać rosnące oczekiwania konsumentów firma stale wprowadza na rynek nowe produkty.

TRADYCJA

GRAN-PIK oraz Liwocz to dwie różne marki produktów cukierniczych, z których GRAN-PIK wywodzi się wprost z wielopokoleniowych tradycji ciastkarskich, a marka Liwocz reprezentuje ponad 60 lat doświadczeń w produkcji lizaków i karmelków. Spółka nadal się rozwija, a jej produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów. 

JAKOŚĆ

Celem działania firmy jest produkcja najwyższej jakości wyrobów cukierniczych. Systematycznie modernizowany park maszynowy funkcjonuje w połączeniu z wysokimi umiejętnościami naszych pracowników. Spółka opracowała, wdrożyła i stale utrzymuje system identyfikacji, oceny i kontroli bezpieczeństwa żywności HACCP. System ten został zatwierdzony przez urzędową kontrolę żywności. 

DYSTRYBUCJA

GRAN-PIK Liwocz poprzez sieć dystrybucji dociera do szerokiego grona klientów krajowych i zagranicznych. Firma współpracuje z ponad 200 odbiorcami hurtowymi poprzez grupę Przedstawicieli Handlowych działających na terenie całej Polski. Eksport na rynki zagraniczne stanowi ponad 25% całkowitej produkcji. Słodycze GRAN-PIK Liwocz są regularnie dostarczane do 25 krajów na 4 kontynentach.
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ODBIORCÓW HURTOWYCH